23 listopada, 2018

O mnie

11407193_1600557830185292_4295742396093017360_n (1)

lek. wet. Przemysław Łuczak, specjalista chorób zwierząt nieudomowionych, specjalista chorób zwierząt futerkowych
Jestem absolwentem Wydziału Medycyny weterynaryjnej w Olsztynie. Od ponad 7 lat czynnie zajmuje się leczeniem zwierząt towarzyszących, a szczególnym obiektem jego zainteresowań zostały zwierzęta określane mianem „egzotycznych”. Moja praktyka obejmuje zarówno gady i płazy jak i gryzonie i zajęczaki, jeśli jednak problem dotyczyć będzie bezkręgowców, również dam sobie z tym radę. 

Swoją pasję rozwijałem już na studiach, prowadząc zajęcia na fakultecie z gadów, organizując liczne konferencje, a także prowadząc- niestety już nieistniejący portal o pajęczakach egzotycznych Bestiae.pl. Prowadziłem i dalej prowadzę liczne wykłady na Uniwersytecie warmińsko – mazurskim w Olsztynie, Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie, a także na największych w Polsce targach Zoo botanicznych „Zoobotanica” we Wrocławiu. Doświadczenia, z tymi jakże nietypowymi pacjentami nabywałem w ogrodzie zoologicznym w Gdańsku i Warszawie, a także w renomowanej przychodni „Salvet”, która uchodzi za referencyjną jeśli mowa o leczeniu gadów. W życiu zawodowym miałem także przyjemność realizować się jako lekarz w przychodni „Pulsvet” i lecznicy „Ogonek” współpracując z krajową czołówką leka

rzy jeśli chodzi o małe ssaki egzotyczne. 

Prywatnie interesuje się grafiką i historią antyczną, lubię też książki z gatunku horror, thriller, sf, fantasy, a ciśnienie związane z pracą przelewam na matę trenując MMA.

Obecnie spełniam się jako klinicysta w Trójmiejskiej Klinice Weterynaryjnej w Gdańsku, prowadzę swoją firmę szkoleniową EgzooEdu, a z potrzeby serca założyłem fundacje pomagającą gadom – Fundacja Help4Herps.

Miesiąc bez konferencji, szkolenia lub zjazdu specjalizacyjnego jest miesiącem straconym. Stalę podnoszę swoje kwalifikacje i wzbogacam ofertę.

Po szczegóły dotyczące danej usługi lub jej ceny zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub na facebooku.

Oferta:

-badanie kliniczne i leczenie zwierząt egzotycznych
– badanie kliniczne i leczenie gryzoni i zajęczaków
– profilaktyka psów i kotów
– profilaktyka zwierząt egzotycznych, gryzoni i zajęczaków
– stomatologia małych ssaków (diagnostyka i leczenie)
– karmy i dodatki pokarmowe
– badania RTG (ogólne i stomatologiczne), USG, endoskopowe

– badania laboratoryjne (badania moczu, badania kału, pełne badania krwi, histopatologia, cytologia)

– chirurgia miękka