lek. wet.
Przemysław
Łuczak

Specjalista chorób zwierząt nieudomowionych, specjalista chorób zwierząt futerkowych

Jestem absolwentem Wydziału Medycyny weterynaryjnej w Olsztynie. Od ponad 10 lat czynnie zajmuje się leczeniem zwierząt towarzyszących, a szczególnym obiektem jego zainteresowań zostały zwierzęta określane mianem „egzotycznych”. Moja praktyka obejmuje zarówno gady, jak i gryzonie i zajęczaki, jeśli jednak problem dotyczyć będzie bezkręgowców, również dam sobie z tym radę.

Sztywny opis, co?

Tak po prostu to jestem zwykły chłopak spełniający swoje marzenia, które przy okazji sprawiają, że świat jest lepszy (przynajmniej dla moich pacjentów).

Zwierzęta egzotyczne były ze mną od zawsze. Już przed maturą postanowiłem sobie, że będę im pomagał i konsekwentnie realizuje swój plan. Swoją wiedzę zdobywałem w wielu lecznicach w Polsce pod okiem najlepszych specjalistów. Obecnie sam uczę innych lekarzy, jak pracować z takim pacjentem.

Prywatnie interesuje się grafiką i historią antyczną, lubię też książki z gatunku horror, thriller, sf, fantasy, a ciśnienie związane z pracą przelewam na matę trenując MMA.

Obecnie spełniam się jako klinicysta w Trójmiejskiej Klinice Weterynaryjnej w Gdańsku, prowadzę swoją firmę szkoleniową EgzooEdu, a z potrzeby serca założyłem fundacje pomagającą gadom – Fundacja Help4Herps. Jestem również studentem psychologii w specjalności psychologia w biznesie, uważam, że w weterynarii jest jeszcze sporo do podziałania w tej kwestii, więc jeśli jesteś lekarzem weterynarii i chcesz liznąć trochę wiedzy z marketingu, reklamy i umiejętności miękkich to zapraszam Cię na Vetlifestyle.

Miesiąc bez konferencji, szkolenia lub zjazdu specjalizacyjnego jest miesiącem straconym. Stale podnoszę swoje kwalifikacje i wzbogacam ofertę.

Znajdziesz mnie na Facebooku, Instagramie, YouTubie i autorskich podcastach. Niektórzy mówią, że jestem w stanie wyskoczyć już obecnie nawet z lodówki :P

Egzoovet, to nie tylko porady weterynaryjne. To dużo więcej.

Sprawdź, gdzie jeszcze możesz mnie złapać.

Egzooedu.pl

Szkolenia na lekarzy, techników i studentów weterynarii. Najświeższa wiedza ze świata zwierząt egzotycznych.

Vetlifestyle.pl

Poznaj i poszerzaj swoje możliwości z marketingu, reklamy i umiejętności miękkich. Tutaj zdobędziesz wiedzę o tym, jak być jeszcze lepszym.

Help4herps

Moja fundacja powstała z miłości do gadów. Pomoc zaczyna się w gabinecie, ale nie chce, by ograniczała się tylko do niego. Chcę być głosem tych zwierząt. Chcę być ich szansą na lepsze jutro.