29 marca, 2020

Wspieraj Egzoovet!

Kiedy 5 lat temu zakładałem Egzoovet myślałem, że będzie to zwykły fanpage informacyjny o lekarzu weterynarii jakich jest wiele. Nie spodziewałem się wtedy nawet, że urośnie do rangi jednego z największych weterynaryjnych punktów polskiego internetu.
Później powstało Vetlifestyle, Egzotyczna Diagnostyka laboratoryjna, EgzooEdu.
Po pewnym czasie postanowiłem wyjść jeszcze, odpaliłem instagrama, założyłem konto na YouTube, a od niedawna zacząłem nagrywać podcasty.
Dla pozostawienia czegoś po sobie i sprawienia by świat był lepszy ruszyłem z fundacją Help4Herps.
Okazało się nagle, że to co było zajęciem na 10 minut w tygodniu stało się pełnowymiarowym zajęciem, a nie zapominajmy, że cały czas pracuje aktywnie jako klinicysta.
Obowiązków względem świata przybywało: skrobanie artykułów po nocach, pisanie scenariuszy, nagrywanie, obróbka i montaże. Nawet nie wiem kiedy to się stało ?.
Mega cieszy mnie wasze wsparcie, każdy like i każdy share. Pcha mnie to do przodu i sprawia, że widzę w tym sens.
Długo zbierałem się do tej decyzji, ale uznałem, że w sumie jest już na to pora i nic nie tracę.
Z wzrostem obowiązków pojawił się także wzrost kosztów: serwery, domeny, sprzęt do nagrywania itd.
Mimo podejrzeń wielu osób, że sponsoruje mnie BigPharma, Komuniści, Mroczne lobby wegańskie itp. większość projektów prowadzona jest przeze mnie od A do Z i finansowana od A do Z.
Stąd właśnie pomysł na odpalenie Patronite – czyli portalu na którym możesz wspierać swoich ulubionych twórców, pisarzy, fotografów itp. poprzez regularne wpłaty nawet niewielkich kwot.
Postanowiłem więc spróbować swoich sił i zobaczyć, czy jestem w stanie pozyskać takich właśnie Patronów pośród moich fanów i nie tylko. Dzięki takiemu wsparciu będę w stanie poświęcić się jeszcze bardziej działaniu w necie, poprawić jakość materiałów, część zadań delegować innym i skupić się na konkretach, rozwinąć blogowe skrzydła. Może znów miło się zaskoczę, jak wtedy gdy 5 lat temu zakładałem Egzoovet.
Gwarantuje, że każda złotówka będzie dobrze zainwestowana w działanie całej „grupy Egzoovet” i przekuta w naprawdę fajny content, a także zapewni regularność wpisów, podcastów, filmów YouTube. Dodatkowo, część z was będzie miała realny wpływ na to co będzie się tu pojawiać.
Poza tym nic się nie zmieni. Dalej pozostanę tym samym Przemkiem, którego wiernie śledzicie już taki kawał czasu.
Także chętnych zapraszam do wsparcia. Zobaczymy jak to się potoczy.

 

Chcesz mnie wspomóc? Kliknij na obrazek poniżej :)